Про нас

 

    В сучасному світі ми живемо в оточенні постійних стресів, в умовах забруднення і жахливої екології. Все більше людей замислюються над питаннями збереження та відновлення свого здоров’я. Проект terra-organica створений такими людьми та ставить собі за мету зробити внесок в покращення екології та здоров’я кожної окремої людини та нації в цілому.
    

Філософія компанії «Ми є те, що ми їмо.» - водночас проста і всеосяжна. Ми пропонуємо нашим клієнтам лише натуральну та органічну продукцію. Ми піклуємося про те, щоб ви не просто задовольняли свої фізичні потреби, але й робили це з максимальною користю для себе та своїх близьких. Уся продукція нашого магазину сертифікована та відповідає європейським стандартам якості. Обираючи terra-organica ви отримуєте на 100% якісну продукцію природного походження та можете насолодитись смаком, знайомим з дитинства та незрівнянною якістю без жодних хімікатів, гормонів, штучних ароматизаторів, емульгаторів та інших небезпечних сполук.

 

    Ми постійно працюємо над власним розвитком та розширенням нашого асортименту. Вже зараз завдяки співпраці з провідними вітчизняними, європейськими та світовими виробниками, а також продукції власного виробництва ми пропонуємо понад 10000 найменувань екологічно чистої, натуральної продукції. Продукти харчування, смаколики, декоративна косметика, товари для дому та побуту – все це ви зможете знайти в наших магазинах та на сайті.

    Розуміючи важливість здорового та збалансованого харчування для людей різних вікових та соціальних груп ми зібрали воєдино найкращі товари для:
• Веганів;
• Вегетаріанців;
• Сироїдів;
• Людей з цукровим діабетом;
• Людей з непереносимістю глютену;
• Спеціальні товари для дітей та вагітних.
    Наша місія – розвінчати міф про те, що здоровий образ життя доступний лише обраним та зробити екологічно чисту, органічну продукцію доступною кожному українцю, незалежно від соціального та матеріального статусу. Демократичні ціни та широкий асортимент дозволяють забезпечити усім необхідним усю родину. Немає потреби об’їжджати десятки магазинів і витрачати масу часу на пошуки. Усе найкраще знаходиться в одному місці.
    Купуючи продукцію в terra-organica ви можете бути впевнені у бездоганній якості, неперевершеному смаку та користі для вашого здоров’я.
Найпрекрасніший тренд сьогодення – здорове життя. Живіть енергійно та яскраво, піклуйтесь про своє здоров’я та здоров’я ваших рідних та близьких разом з магазином органічної продукції terra-organica.com.ua.