Біосироп Кленовий 250мл, countrylife

Ще не оцінений Написати відгук
332.00 грн.
Наявність:
у наявності
Модель:
05349

Біосироп Кленовий 250мл, countrylife

Кленовий сироп - натуральний замінник цукру. Завдяки своєму ніжному смаку його використовують для приготування різноманітних солодких страв (від морозива до кукурудзяного хліба).

Продукт контрольованого екологічного землеробства.

Кленовий сироп - це концентрат кленового соку. З точки зору фізичних  властивостей кленовий сироп це напівпрозора тягуча рідина з приємним ароматом і дуже солодким смаком.

За канадським стандартом кленовий сироп повинен складатися як мінімум на 66% з цукру. Причому тут йде мова виключно про той цукор, який залишається в сиропі після випарювання кленового соку (інший цукор, а заодно і «синтетику» додавати заборонено).

В ¼ склянці кленового сиропу ( 60 г )міститься:

100% рекомендованої добової норми марганцю - важливе джерело енергії, здорового формування кісток і антиоксидантного захисту, які необхідні для нормальної роботи мозку і нервової системи.

34% добової норми рибофлавіну, який допомагає в метаболічних процесах.

11% добової норми цинку, необхідного як для нормальної репродуктивної функції, так і для зміцнення імунної системи.

Ще важливо те, що кленовий сироп має низький глікемічний індекс в порівнянні з іншими підсолоджувачами.

Глікемічний індекс- показник впливу продуктів харчування після їх вживання на рівень цукру в крові. Глікемічний індекс всіх інших продуктів порівнюється з глікемічним індексом глюкози, в залежності від того, як швидко вони засвоюються. Коли продукту присвоюється низький глікемічний індекс, це означає, що при його вживанні рівень цукру в крові піднімається повільно.


 

Поділитись

Написати відгук

Ви переглядали

Біосироп Кленовий 250мл, countrylife
Біосироп Кленовий 250мл, countrylife

у наявності